zdziwiona dziewczynka

Całe życie spotykamy ludzi.
Różne  z nimi bywa, jak to w życiu. Jednych się lubi lub podziwia,  z innymi się zaprzyjaźnia, innych wręcz przeciwnie wolałoby się nie poznawać.
Istnieją teorie mówiące o tym, że prawdziwe przyjaźnie mają szansę zawiązać się we wczesnej młodości, później nie ma już na to szans.
Cóż, teoria teorią, a ja mam na ten temat swoje zdanie.


Ja od zawsze nawiązywałam głębokie relacje.
Gdzieś z tyłu głowy miałam świadomość tego, że mogę się sparzyć, bo przed tym ostrzegała mnie mama, ale tak naprawdę nigdy się nie sparzyłam.
Nie wiem z czego to wynika. Może miałam szczęście i zawsze trafiałam na świetnych ludzi?

Po co ja piszę ten przydługi wstęp? Bo chcę Wam przedstawić osobę, którą niedawno poznałam. I to na dodatek jedynie wirtualnie, a mimo to zmienia moje życie na lepsze prawie codziennie.
Część z Was, kochani moi czytacze, też ją już zna.
To Jola, autorka bloga poziomkowewzgórze.pl i pomysłodawczyni i właścicielka aplikacji AudioBlog.
Cudowna, ciepła osoba, która potrafi chyba każdego natchnąć do działania i do wiary we własne siły i umiejętności.
Kobieta z mnóstwem pomysłów, których nie zatrzymuje dla siebie, ale się nimi po prostu dzieli i stara się wciągnąć do działania wiele osób.
Nie tylko dlatego, żeby wykorzystać ich talenty, umiejętności czy koneksje, ale także, a może czasem przede wszystkim po to, żeby dać im szansę, choćby na to, żeby one same poznały własne możliwości.

Poznałam Jolę w momencie, kiedy rozmyślałam nad zamknięciem swojego bloga. Coś mi w tym moim pisaniu przestało się podobać, zaczynałam myśleć, że nie ma ono wielkiego sensu, że nikomu nie jest potrzebne, nawet mnie samej.
Sama się do niej zgłosiłam, żeby zapytać czy mogę dołączyć do AudioBloga, tak na próbę, bo coś mi się w tym pomyśle spodobało, chociaż sama nie do końca wiedziałam z czym  się to je.

AudioBlog to miejsce, w którym można posłuchać blogów.
Dokładnie tak, nie przewidziało się Wam.  Jola nagrywa podcasty blogowych wpisów. Można je sobie odsłuchać po pobraniu na swój telefon aplikacji. Sprawa dziecinnie prosta.
Jeśli ktoś lubi blogi, ceni sobie umieszczane na nich treści, a nie ma czasu lub możliwości, żeby być na bieżąco w tradycyjny sposób, AudioBlog jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Bo słuchać można przecież prawie wszędzie i o każdej porze.
Jest to pomysł ciekawy i warty uwagi także z tego powodu, że blogosfera wciąż się rozwija. Na świecie podcasty, obok filmów stają się o wiele bardziej popularne od tradycyjnych wpisów. Niektórzy nawet wieszczą rychłą śmierć tradycyjnej blogosfery, w co ja akuratnie nie bardzo wierzę, ale warto z pewnością, to piszę do blogerów, pomyśleć o tego rodzaju możliwości dotarcia do nowych odbiorców naszych treści.

Jola zaakceptowała mój blog i znalazłam się w świetnym towarzystwie, co trochę  pozwoliło mi uwierzyć na nowo w swoje możliwości i sens tego pisania.
Bo okazuje się, że mimo, że nie jest to wiekopomna treść, to jednak ma swoich odbiorców i to ostatnio nawet kilku więcej niż jeszcze w czasach sprzed AudioBloga.

Jednym słowem, podsumowując: jeśli jesteś blogerem, pomyśl o takiej możliwości, jaką jest Audioblog, tym bardziej, że jeszcze do piątku w AudioBlog trwa promocja:
jeden podcast próbny dla każdego nowego blogera za 50 PLN plus VAT ( razem: za 61.50).
Promocja trwa do piątku do północy. Szczegóły na fan page na FB:)))
Myślę, że warto spróbować.
A jeśli jesteś miłośnikiem blogów, znajdź coś interesującego dla siebie w aplikacji i ciesz się świetną treścią zawsze i wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Tutaj także bywam