Życie

Zakupy online – to ułatwia życie

zakupy online

foto: geralt

Już tu kiedyś chyba pisałam o tym, jak bardzo nie lubię robić zakupów. Nie lubię sklepów, zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych. Tego gorąca, tego hałasu, tych ludzi nic nie widzących i wchodzących na mnie.
Nie lubię tego, że tracę tak dużo czasu, bo wciąż czegoś nie mogę znaleźć.
bardzo nie lubię pośpiechu przy kasie, kiedy nie mogę nadążyć najpierw z wykładaniem swoich zakupów na taśmę, później z ich ponownym upchaniem w wózku,  podczas kiedy tuż na plecach wisi kolejny klient.
Nie lubię tego bardzo. foto: geralt

Dlatego tak bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam wiadomość, zaproszenie do sklepu internetowego.
Nie będę musiała się tak męczyć, przynajmniej przy okazji niektórych zakupów: kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i innych niezbędnych na co dzień i od święta.
Na dodatek do takiego sklepu, w którym robiąc zakupy mogę podobno również zarabiać.

Ten model na pewno już znacie. To działa w MLM czyli w marketingu sieciowym, to działa w przypadku programów partnerskich.
Zasada jest taka, że oprócz tego, że robisz zakupy, zbierasz punkty, dzięki którym za kolejne zakupy możesz zapłacić mniej. A poza tym możesz sklep zarekomendować komuś, kogo lubisz, komuś, kto jak Ty nie lubi robić zakupów w sklepach stacjonarnych, kto nie ma czasu, żeby tracić czas na łażenie po sklepach stacjonarnych, komukolwiek w końcu.
I jeśli on zrobi zakupy, Ty dostaniesz prowizję. Niewielką, ale jeśli zaprosisz więcej osób, a one zaproszą kolejnych kilka osób, ta kwota proporcjonalnie wzrośnie. A wszyscy w końcu robimy zakupy, a część z nas nie lubi tych tradycyjnych.
Są podobno tacy, którzy z programów partnerskich żyją.

Myślę, że to jest możliwe, przede wszystkim jednak przyłączyłam się do hellozakupy.pl ze względu na możliwość kupowania online.
A jeśli przy okazji uda się cokolwiek zarobić, to tylko świetnie. Dlatego właśnie piszę ten tekst, bo może jest wśród Was ktoś, kto, tak jak ja nie lubi robić zakupów:-).
Sprawdźcie, oceńcie, może Wam się spodoba?

HelloZakupy.pl

 

Tutaj także bywam

2 komentarze

    • admin

      Bardzo proszę. Ja ubraniami na razie się nie zajmuję, bo moje dziewczyny są jeszcze na razie na etapie znoszenia tego, co dostały. A że szmatki ładne, to kłopotu nie mam, ale za jakiś czas będzie trzeba się rozejrzeć. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *