zakupy online

foto: geralt

Już tu kiedyś chyba pisałam o tym, jak bardzo nie lubię robić zakupów. Nie lubię sklepów, zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych. Tego gorąca, tego hałasu, tych ludzi nic nie widzących i wchodzących na mnie.
Nie lubię tego, że tracę tak dużo czasu, bo wciąż czegoś nie mogę znaleźć.
bardzo nie lubię pośpiechu przy kasie, kiedy nie mogę nadążyć najpierw z wykładaniem swoich zakupów na taśmę, później z ich ponownym upchaniem w wózku,  podczas kiedy tuż na plecach wisi kolejny klient.
Nie lubię tego bardzo. foto: geralt

Dlatego tak bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam wiadomość, zaproszenie do sklepu internetowego.
Nie będę musiała się tak męczyć, przynajmniej przy okazji niektórych zakupów: kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i innych niezbędnych na co dzień i od święta.
Na dodatek do takiego sklepu, w którym robiąc zakupy mogę podobno również zarabiać.

Ten model na pewno już znacie. To działa w MLM czyli w marketingu sieciowym, to działa w przypadku programów partnerskich.
Zasada jest taka, że oprócz tego, że robisz zakupy, zbierasz punkty, dzięki którym za kolejne zakupy możesz zapłacić mniej. A poza tym możesz sklep zarekomendować komuś, kogo lubisz, komuś, kto jak Ty nie lubi robić zakupów w sklepach stacjonarnych, kto nie ma czasu, żeby tracić czas na łażenie po sklepach stacjonarnych, komukolwiek w końcu.
I jeśli on zrobi zakupy, Ty dostaniesz prowizję. Niewielką, ale jeśli zaprosisz więcej osób, a one zaproszą kolejnych kilka osób, ta kwota proporcjonalnie wzrośnie. A wszyscy w końcu robimy zakupy, a część z nas nie lubi tych tradycyjnych.
Są podobno tacy, którzy z programów partnerskich żyją.

Myślę, że to jest możliwe, przede wszystkim jednak przyłączyłam się do hellozakupy.pl ze względu na możliwość kupowania online.
A jeśli przy okazji uda się cokolwiek zarobić, to tylko świetnie. Dlatego właśnie piszę ten tekst, bo może jest wśród Was ktoś, kto, tak jak ja nie lubi robić zakupów:-).
Sprawdźcie, oceńcie, może Wam się spodoba?

HelloZakupy.pl

 

Tutaj także bywam

2 Replies to “Zakupy online – to ułatwia życie”

    1. Bardzo proszę. Ja ubraniami na razie się nie zajmuję, bo moje dziewczyny są jeszcze na razie na etapie znoszenia tego, co dostały. A że szmatki ładne, to kłopotu nie mam, ale za jakiś czas będzie trzeba się rozejrzeć. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *